Informatikai csapatverseny

Az egyéni informatika verseny után csapatban is országos eredményt értek el tanulóink, azzal hogy iskolánk JégKockák csapata V. helyen végzett a XX. Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny országos döntőjében. A csapat tagjai: Hefner Patrik, Lehotai Gergely és Stettner János 8.A osztályos tanulók.
A versenyt az Informatika-Számítástechnika Tanárok Egyesülete szervezte, melynek célja az informatikában tehetséges és kreatív diákok számára lehetőséget teremteni az országos szintű megmérettetésre.
Az első és második fordulóban a 2022-es pekingi téli olimpiai játékokhoz kapcsolódó projekt jellegű munkákat kellett készíteni. A döntő április 23-án Százhalombattán kerül megrendezésre, ahol két óra állt rendelkezésére csapatunknak a feladatok elkészítésére infografika és prezentációkészítés témakörökben, melyeket a szakmai zsűri számára be is kellett mutatni.
Szívből gratulálunk Patriknak, Gergőnek és Janának!

Kategória: Felső tagozat, Informatika, Versenyek | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.