Gép-Ésszel szakmaismereti verseny

A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett GÉP-ÉSSZEL X. Baranyában elnevezésű 3 fordulós versenysorozaton idén iskolánk is képviseltette magát. Az 51 résztvevő csapatból a döntőben, amelyet 2020. június 17-én rendeztek meg, a legjobb 10 vetélkedett. A háromfős csapatoknak sok érdekes és izgalmas feladatot kellett megoldani, amelyhez szükségük volt figyelemre, kreativitásra, kézügyességre, csapatmunkára. A megmérettetés során például pneumatikus robotkarral egy labda eljuttatása egy pohárba, különböző csőidomokból egy szék összeszerelése vagy éppen egy fényérzékelővel ellátott pecsétnyomó elektromos vezetékezése volt a feladat.
Iskolánk csapata az V. helyen végzett, amelynek tagjai Peti Zsófia, Kult Zsolt Gergő és Petrovics László, 7.b osztályos tanulók.
Gratulálunk a szép eredményhez!


Kategória: Felső tagozat, Versenyek | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.