Ballagás 2020

Rendhagyó körülmények között, családias hangulatban 2020. június 15-én került sor iskolánkban a Ballagási ünnepélyére. Téliné Nagy Emese, intézményvezető beszéde után a nyolcadikosok nevében Nagy Denissza, 8.a osztályos tanuló köszönt el iskolánktól, míg hetedikesek részéről Márton Alexandra, 7.b osztályos tanuló Reményik Sándor: Mondom néktek: mi mindig búcsúzunk című versével búcsúzott tanulótársaitól. Az ünnepélyen díjazásra kerültek a tanév során kiemelkedő tanulmányi- és versenyeredményeket elért nyolcadik évfolyamos tanulóink. Emellett átadásra kerültek a hagyományos Év diákja és Év szülője kitüntetések. Az Év diákja címet Horváth Dorina (8.b) és Bükösdi Mirjam (8.d), míg az Év szülője címet Schwarcz Beáta érdemelte ki. A műsort Bükösdi Mirjam (8.d), Nagy Denissza (8.a) és Varga Evelin (8.a) modern táncos előadása zárta.
További képek a KépTár menüpont alatt láthatók.

Kategória: Felső tagozat | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.