Jó hírek a következő tanévről…

A következő tanévtől tovább bővül iskolánk profilja. Az iskolánk védjegyévé vált Lépésről Lépésre Program és a projektorientált oktatás mellett a jövő évtől az informatika tantárgy emelt szintű oktatását kívánjuk bevezetni. Leendő elsőseink már órarendi keretek között fognak megismerkedni a számítógépes alapokkal, majd a későbbiekben tehetséges tanulóink emelt óraszámban tanulhatják az informatikát. Olyan képzést kívánunk nyújtani diákjainknak, ahol a sikeres ECDL vizsga mellett jártasságot szereznek a robotika, a programozás és a médiainformatika világában is.
Diákjaink sikerességét a már meglévő informatikai eszközeink bővítésével kívánjuk elősegíteni. A színvonalas informatika oktatás érdekében még egy géptermet alakítunk ki, illetve interaktív táblákkal, tanulói tabletekkel és programozható robotokkal bővül iskolánk informatikai infrastruktúrája.

 

Kategória: Aktuális | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.