Ballagás 2024

2024. június 21-én került sor iskolánk Ballagási ünnepélyére. Balogh Brenda, 6.a osztályos tanuló konferálásával és Téliné Nagy Emese, intézményvezető beszéde után a hetedikesek részéről Pernecker Noémi, 7.b osztályos tanuló verssel búcsúzott diáktársaitól, míg a nyolcadikosok nevében Nagy-Bán Rebeka, 8.c osztályos tanuló dallal köszönt el iskolánktól. Az ünnepség során díjazásra kerültek a tanév során kiemelkedő tanulmányi eredményeket elért hetedik és nyolcadik évfolyamos tanulóink. Emellett átadásra kerültek a hagyományos Év diákja, Év szülője kitüntetések és a Lőrinc Tamás Emlékdíj. Az Év diákja címet Fazekas Réka, 8.c osztályos tanuló, míg az Év szülője címet Kudlacsek Ferencné vehette át. A Lőrincz Tamás Emlékdíjat alsó tagozaton Lakatos Zsófia 4.b, felső tagozaton Szőllősy Borbála 6.a osztályos tanuló, míg a pedagógusok közül Vörös-Sárosi Szilvia érdemelte ki az idei tanévben. A műsort iskolánk kórusának dala színesítette.
További képek a KépTár menüpont alatt láthatók.

Kategória: Felső tagozat | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.