LL konferencia

Október 27-én nyolc kollégánk Budapestre utazott, ahol Lépésről lépésre szakmai konferencián vettek részt az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán az Alternatív Pedagógiák Módszertani Központ szervezésében. Intézményünkben már több, mint 20 éve alkalmazzuk ennek a programnak elemeit. Az érdeklődők délelőtt négy előadást hallgathattak, délután pedig hat műhely közül választhattak hármat. Iskolánkból két kolléga, Tóthné Göndöcs Zsuzsanna tanító, mesterpedagógus, intézményvezető helyettes és Jékiné Szabó Rita tanító, mesterpedagógus vezetett műhelyt értékelés és projektszerű oktatás témákban. A résztvevők diákjaink munkáiból összeállított kiállításon is ismerkedhettek a Lépésről lépésre programmal.

Kategória: Alsó tagozat, Lépésről Lépésre Program | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.