Angol vizsga

2023. május 25-én került megrendezésre iskolánkban a hagyományoknak megfelelően a nyolcadik osztályosok nyelvvizsgája. Az angol nyelvet emelt óraszámban tanuló diákok alapfokú nyelvvizsgának megfelelő házi vizsgát tettek, mely írásbeli és szóbeli fordulókból állt. A diákoknak 60 %-os eredményt kellett elérniük a sikerhez és mindannyian kiválóan teljesítettek: minden tanuló 80% feletti, míg négy tanuló 100%-os eredményt ért el.
A következő tanulók tettek sikeres angol vizsgát: Czene Dávid (8.A), Gerner Tamara (8.B), Illés Máté (8.B), Kis Jázmin (8.B), Kovács-Szabó Gergő (8.A), Márkus Ádám (8.B), Mecseki Csenge (8.B), Ponnert Máté (8.B), Szabó Laura (8.B), Varga Csongor (8.B)
Felkészítő pedagógusok: Lenkovicsné Szombath Ágnes és Varga Ágnes
Az elért eredmények mutatják egyfelől tanulóink nyelvtanuláshoz való pozitív hozzáállását, másfelől nyelv szakos pedagógusaink kiváló munkáját.
Gratulálunk!


Kategória: Felső tagozat | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.