Egyházmegyei Hittanolimpia 2023

2023. május 10-én került megrendezésre az egyházmegyei hittanverseny, ahol 5. és 7. osztályos diákjaink vettek részt, kiváló eredménnyel, hiszen egyik csapatunk IV. helyezést ért el. Pakstól Villányig, az egyházmegye számos területéről érkeztek a hittanosok.
A verseny első fordulójában egy videót és plakátot kellett készíteni a Gyárvárosi templomról. A második forduló a székesegyház épületében és a Magtár Konferenciateremben zajlott. Többféle feladat formájában adtak számot tudásukról diákjaink. Voltak kvízkérdések, ügyességi feladatok, képfelismerés, a végén pedig a székesegyházat bejárva játékos tesztet kellett kitölteni.
Mindkét csapat nagyon szépen teljesített, ami viszont a legfontosabb, hogy tartalmas napot tölthettünk együtt és közben sok érdekességet tudhattunk meg az egyházmegye különböző plébániáiról.
A napot közös ebéd és az eredményhirdetés zárta.
Gratulálunk a versenyzőknek!
Az 5.a osztály CSILLAGOK nevű csapata: Czene Vanessza, Kutika Kevin, Ócsárdi Hanna, Szőllősy Bori
A 7.c osztály THE ANGELS nevű csapata: Benkő Liliána, Garai Andrea, Nyári Aisha, Orsós Mirella

Kategória: Felső tagozat, Versenyek | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.